Spring Open Meet

Congratulations to all swimmers who took part, especially the medallists:-

Level 3

Harry Campbell Male 13-13 50m Fly Bronze
Erin Criddle Female 13-13 50m Breast Silver
Evan Davies Male 12-12 50m Back Gold, 200m IM Gold, 50m Breast Gold, 50m Fly Gold
Gavin Davies Male 11-11 200m IM Bronze, 50m Free Silver, 50m Breast Bronze, 50m Fly Silver
William Davies Male 11-11 50m Back Gold, 50m Free Bronze, 50m Fly Gold
Gwennan Evans Female 9-9 200m IM Bronze
Yve Millward Female 13-13 50m Back Bronze
Katie Morris Female 12-12 50m Free Bronze, 50m Fly Bronze, 50m Back Gold
Freya Nightingale Female 12-12 50m Breast Bronze
Poppy Offside Female 11-11 50m Fly Gold, 50m Back Gold
Megan Peacock Female 13-13 50m Free Silver, 50m Breast Gold, 50m Fly Silver, 50m Back Silver, 200m IM Silver
Daisy Pinches Female 12-12 50m Free Gold, 50m Fly Gold, 200m IM Gold
Ivy Pinches Female 9-9 50m Breast Silver, 50m Fly Silver, 50m Back Silver
Freya Rose Female 13-13 50m Free Gold, 50m Fly Gold, 50m Back Gold, 200m IM Gold
Oscar Watkins Male 10-10 200m IM Bronze, 50m Free Bronze, 50m Breast Bronze, 50m Fly Silver
Luke Williams Male 11-11 50m Breast Gold
Lily-May Winterbone Female 13-13 50m Free Bronze, 50m Breast Bronze, 50m Fly Bronze, 200m IM Bronze
Millie Yau Female 10-10 50m Back Gold

Level 2

Kasey Allen-Ridge Male 13-14 200m Free Gold, 50m Breast Silver
Rhys Belcher Male 15-16 200m Back Silver
Eve Bowen Female 13-14 100m Free Bronze
Jensen Coppen Male 15-16 50m Free Bronze, 100m Breast Gold, 50m Back Silver, 200m Breast Gold, 50m Breast Gold
Anna Darwish Female 15-16 50m Back Bronze, 100m Fly Silver, 100m back Bronze
Gianni Davies Male 13-14 50m Fly Gold, 100m Fly Bronze, 400m Free Silver
Ella Deakin Female 15-16 50m Free Bronze, 200m IM Gold, 50m Back Silver, 100m Free Bronze, 200m Back Silver, 200m Free Silver, 50m Breast Silver, 100m Back Silver
Edith Fletcher Female 11-12 200m Back Bronze
Benjamin Fox-Wiltshire Male 13-14 100m Breast Silver, 50m Back Bronze, 50m Breast Bronze, 100m Back Gold
Cerys Geen Female 15-16 100m Breast Bronze, 200m IM Bronze, 50m Fly Bronze, 100m Fly Gold
Alex Griffiths Male 15-16 50m Fly Gold, 200m Free Gold, 400m Free Gold
Bethan Holmes Female 11-12 50m Back Gold, 100m Free Bronze, 200m Free Bronze
Ellana Horton Female 17 & Over 100m Breast Gold, 200m IM Gold, 50m Breast Gold
McKenzie Johnston Female 15-16 200m Back Bronze, 200m Free Bronze
Danny Jones Male 15-16 50m Back Bronze, 50m Fly Bronze, 200m Free Bronze
Lucy Jones Female 11-12 50m Free Bronze, 100m Free Silver, 50m Fly Silver, 50m Breast Bronze, 400m Free Silver
Brandon Keenan Male 13-14 50m Free Bronze, 200m IM Silver, 200m Back Gold, 100m Back Silver
Charlotte Keepings Female 11-12 50m Free Silver, 50m Back Silver
Jack Knight Male 15-16 50m Free Gold, 50m Back Gold, 100m Free Gold
Emma Porter Female 15-16 50m Free Silver, 200m IM Silver, 50m Back Gold, 100m Free Silver, 50m Fly Silver, 200m Back Gold, 50m Breast Bronze, 100m Back Gold
Toby Preece Male 11-12 50m Free Bronze, 50m Back Bronze, 100m Back Bronze
Oliver Rixon Male 9-10 100m Fly Bronze, 100m Back Gold
Evan Sellick Male 13-14 200m Breast Silver, 100m fly Gold
Beth Simmons Female 13-14 100m Breast Gold, 200m Breast Silver, 200m Back Bronze
Isobel Stevens Female 13-14 50m Free Silver, 200m IM Gold, 200m Fly Gold, 100m Fly Gold, 100m Back Silver
Emyr Thomas Male 17 & Over 200m Back Gold, 200m Free Gold, 100m Fly Silver, 400m Free Gold
Eleanor Walker Female 13-14 50m Fly Silver, 50m Breast Silver, 100m Back Bronze
Ellie Ward Female 13-14 200m IM Bronze, 50m Back Silver, 200m Breast Gold, 50m Fly Gold, 200m Back Gold, 50m Breast Gold, 400m Free Gold
James Watkins Male 15-16 100m Breast Silver, 200m IM Gold, 100m Free Bronze, 200m Free Silver, 50m  Breast Silver, 400m Free Silver